• Головна
  • Тернополяни мають можливість врятувати життя онкохворим дітям
18:30, 26 листопада 2012 р.

Тернополяни мають можливість врятувати життя онкохворим дітям

Сьогодні у Тернополі стартувала акція «Врятуй дитині життя».

Метою акції є збір запасів крові для онкохворих дітей. Головним організатором акції виступає "Жіноча Січ" - жіночий референтурний підрозділ ТОО ВО "Тризуб" імені Степана Бандери.

В м. Тернополі при гематологічному відділенні Тернопільської дитячої міської лікарні працюють волонтери, які допомагають діткам, котрі проходять там курс лікування. Спілкуючись з ними організатори дізналися, що потреба крові є дуже велика. Онкохворі діти, що проходять курс хіміотерапії постійно потребують переливання крові та компонентів крові. Використану кров для лікування дітей, яку вони беруть в банку крові, потрібно повернути, а повернути інколи немає звідки за браком донорів, так на даний момент в них також є борг крові. Дізнавшись про це, організатори акції дійшли висновку, що така акція є вкрай необхідною і вирішили, що вона матиме щорічний характер.

Дати проведення акції обрані неспроста, адже вона відбуватиметься в час святкування Миколая свята. Організатори вважають, що для онкохворих діток донорська кров є одним з найкращих подарунків, тому закликають усіх жителів міста долучитися до акції і стати святим Миколаєм для дітей, які лікуються в дитячому гематологічному відділенні дитячої міської лікарні.  

Значну допомогу у проведенні даної акції надав і міський голова Сергій Надал. Організатори акції  розраховують зібрати не менше ніж 100 донорів. Вони сподіваються, що спільними зусиллями вдасться зібрати кров та допомогти діткам. 

У рамках проведення акції надрукували 800 плакатів, щоб якомога більше людей змогли долучитися до даної акції.
У оголошеннях є контактний телефон 0976321391. Людина, яка хоче стати донором телефонує і дає інформацію про те:
1. скільки їй років;
2. її вагу;
3. чи вона не хворіє на якісь хвороби

Попередження:
1. перед здачею крові 2 дні не можна палити і вживати алкоголь
2. при здачі треба мати з собою паспорт 

– Якщо людина відповідає вище сказаним вимогам її реєструють. Після того як назбирується певна групка людей їх обдзвонюють і ведуть у банк крові, де вони заповнюють нашу анкету. У ній вказують, що вони здають кров саме для онкохворих дітей. Кожен учасник може прийти і дізнатися, до якої саме дитини потрапила його кров. Також після здачі ми кожному учаснику вручаємо шоколадку і подяку, кажуть організатори.  

Акція офіційно почалася сьогодні і вже зареєстровано понад 18 донорів.

Хто хоче долучитися до акції, може телефонувати на номер 0976321391, а детальнішу інформацію можна знайти на сайті http://sich-zhinocha.org/ 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...