• Головна
  • Тернопільська студентка виграла поїздку в США (ФОТО)
17:31, 1 листопада 2018 р.

Тернопільська студентка виграла поїздку в США (ФОТО)

Студентка другого курсу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Христина Бедрійчук перемогла у конкурсі есеїв на тему "Молодь та вибори: чому та як?", який відбувся у вересні 2018 року.

Головним призом став навчальний візит у місто Вашингтон (округ Колумбія) та місто Евінг (штат Нью-Джерсі), під час якого вона матиме можливість ознайомитися з тим, як відбуваються вибори, як працюють складові демократії у США. Христина вивчатиме основи американської демократії 3-10 листопада цього року.

Як повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, цей творчий конкурс організувала Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (International Foundation for Electoral Systems – IFES).

"Про конкурс мені повідомила викладач з предмету "Демократія" Ольга Христенко. Саме вона запропонувала мені спробувати свої сили і написати есей. У своєму короткому аналітичному творі я окреслила основні причини, чому молодь не бере участі у виборах, а також запропонувала шляхи вирішення цієї проблеми. Однією з причин є те, що  молодь не надто цікавиться виборами і політикою. Відповідно є потреба у заохоченні юних людей до прийняття самостійних рішень і участі у житті держави", – розповіла Христина Бедрійчук.

Міжнародна фундація виборчих систем (англ. The International Foundation for Electoral Systems, IFES) – це неприбуткова міжнародна організація, що підтримує право громадян на вільні та чесні вибори. За допомогою своїх знань та досвіду надає незалежну підтримку у розвитку виборчих систем і кваліфікацій, необхідних для ухвалення збалансованих рішень.

Тернопільська студентка виграла поїздку в США (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Студентка #виграла #поїздку #США
live comments feed...