Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото)

Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото)

З 14 год рух в центрі Тернополя паралізовано.

Тернополяни перекрили три дороги на знак протесту проти нових тарифів у громадському транспорті.

Зокрема люди безперервно ходять пішохідними переходами на вул. Руській біля так званого «Бурячка», на вул. Пирогова та Замковій.

Патрульні намагаються розрулити ситуацію, скеровуючи водіїв в об’їзд ще до під’їзду в центральну частину, однак ефект від цього – мізерний. В центрі міста – довжелезні затори, водії намагаються вибратися з пастки, тільки кількість автомобілів надто значна і подекуди вони блокують одне одного.

Перекриття доріг стало продовженням акції протесту, яка відбулася сьогодні на Театральному майдані. Прийшло на неї понад 1 тис. осіб.

Люди вимагали перегляду тарифів, а також звільнення начальника міського управління транспорту Ігоря Мединського.

Нагадаємо, нещодавно тернополяни понад тиждень перекривали дороги, протестуючи проти торф’яних котелень. Соціальна напруга в місті зростає.

Свого часу подібне незадоволення діями влади вилилося в Тернополі в погроми і підпали правоохоронних структур: міліції та прокуратури.

Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-1 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-2 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-3 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-4 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-5 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-6 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-7 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-8 Центр Тернополя паралізовано: люди перекрили рух на трьох дорогах, протестуючи проти нових тарифів на проїзд (Фото), фото-9
тарифи перекриття доріг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі