• Головна
  • Тернопільським заробітчанам на замітку: у Польщу не пустять без щеплень від кору
16:00, 5 листопада 2018 р.

Тернопільським заробітчанам на замітку: у Польщу не пустять без щеплень від кору

У зв'язку з поширенням кору у Польщі працюють над проектом про вакцинацію іноземців, які працюють у країні. Повідомляє Польське радіо.

Кір іде зі сходу, б’є на сполох видання Rzeczpospolita. Міністр здоров’я Лукаш Шумовський підтвердив, що у його відомстві триває робота над проектом, що заборонятиме в’їзд до Польщі нещепленим громадянами третіх держав.

«Польські громадяни в безпеці. Вакцинація понад 95% захищає нас від епідемії», - запевнив міністр Лукаш Шумовський.

Також головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас сказав, що у Польщі «є кір, занесений з-за кордону, а свого кору ми не має вже декілька років». Він висловив теж надію, що «вдасться зберегти статус країни, вільної від кору».

Пінкас підкреслив, що треба вимагати щеплення від іноземців, котрі перебувають у Польщі тривалий період. «Ми повинні запитати: „чи був Ти щеплений і чи не повинен Ти це зробити”», - сказав він.

За його словами, нинішня епідеміологічна ситуація «вимагає активної роботи, аби особливо іноземці, котрі працюють у Польщі триваліший період, були щеплені». Він підкреслив, що це стосується, передусім, тих осіб, котрі працюють з дітьми.

«Нині ми спільно з міністром внутрішніх справ та адміністрації працюємо над опрацюванням якихось раціональних правил. Однак це має відбуватися дуже тактовно», - сказав головний санітарний інспектор.

За найновішими даними, число захворювань на кір у Мазовєцькому воєводстві збільшилося до 18 осіб. Водночас у 12 випадках хворі вже одужали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #польща #кір #щеплення
live comments feed...