• Головна
  • У Тернополі автомобілістів закликають завтра підвезти людей на роботу
19:15, 5 листопада 2018 р.

У Тернополі автомобілістів закликають завтра підвезти людей на роботу

Тернополяни твердо налаштовані й далі відстоювати свої права у питанні вартості проїзду в громадському транспорті. То ж, аби підготуватися до виникнення можливих труднощів, у інтернеті активісти почали поширювати необхідну інформацію.

На сторінці спільноти "ВО "Автомайдан" Тернопільський осередок" у мережі Фейсбук було опубліковано допис із закликом до автомобілістів допомогти дістатися мешканцям міста до робочих міст у випадку страйку водіїв маршруток:

"Цілком ймовірно, що завтра водії маршрутних таксі бойкотуватимуть надання послуг перевезення громадським транспортом у зв'язку зі сьогоднішнім скасуванням Рішення виконкому, а відтак повернення до адекватної, попередньої, цінової політики на проїзд.

Очевидно, що в такому випадку влада покладе усю відповідальність на активістів та тих, хто демонстрував своє обурення.

Наголошуємо, що акції протесту - чи не єдиний інструмент, яким наділені жителі, аби впливати на незрозумілі дії чиновників та депутатів, тому уся відповідальність за подальші ймовірні транспортні колапси в місті цілком і повністю лягає на плечі недолугого керівництва Тернопільської міської ради та міського голови Сергія Надала, зокрема.

У зв'язку з описаними вище ймовірними подіями, які значно утруднять доїзд мешканців на роботу / школи / дитячі садки і т.д., ми пропонуємо згадати та повторно задіяти наш досвід з підвезення водіями пересічних мешканців міста (нагадаєм, що таку практику Автомайданівці уже успішно застосовували під час транспортного колапсу, який виник з неочікуваними опадами снігу в листопаді 2016 року, заблокувавши повністю усю життєдіяльність міста. До речі тоді, як не дивно, винним було те ж саме непрофесійне керівництва міста, щоправда "усіх собак" скинули на заступника міського голови Стемковського В.В.)"

Нагадуємо, що виконком міської ради Тернополя скасував рішення про підняття вартості проїзду в маршрутках до 9 гривень.

У Тернополі автомобілістів закликають завтра підвезти людей на роботу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Допомогти #людям #дістатися #роботи #Тернопіль #автомобілісти
live comments feed...