
11:45, 7 листопада 2018 р.
Родина з Тернопільщини уже три роки судиться з газовиками, через витік газу з магістральної труби їх будинок уже двічі вибухнув (ВІДЕО)
На Тернопільщині родина, в будинку якої вже двічі вибухав газ, не може притягти до відповідальності газовиків. Газ у дім потрапив з городу, де прогнила магістральна труба. Про перипетії судової тяганини родини повідомляє Свідок НТН.
Після вибуху газу Галина місяць пробула в опіковому відділенні. Через травму спини в жінки відмовили ноги. Коли стався другий вибух, який мало не скалічив її доньку, господиня була прикута до ліжка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:06, 20 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
