• Головна
  • У Тернополі закрився улюблений магазин меломанів та геймерів
12:00, 28 листопада 2012 р.

У Тернополі закрився улюблений магазин меломанів та геймерів

В приміщенні на пішохідній вулиці Валовій нід номером 1 більше не буде “Оскара”.

Магазин працював на цьому місці більше п’ятнадцяти років і тривалий час був популярним місцем для меломанів та кіноманів, а також геймерів. Також тут розповсюджувалися квитки на всі концерти, які відбувалися в Тернополі

З розвитком комп’ютерних технологій все більше людей скачують музику та інший контент напряму з Інтернету. Торгівля компакт-дисками та рокерською символікою приносить все менше доходів. Можливо, власники “Оскара” – торгівельна фірма “Стеллар” не змогли оплачувати оренду на найдорожчій вулиці Тернополя або знайшли для нього краще місце.

Обладнання, меблі та товар з магазину вивезли у понеділок 26 листопада.

Довідка:

Торгівельна фірма “Стеллар”, (підрозділом якої є мережа магазинів-салонів “ОСКАР”), була створена у місті Тернопіль у 1994 році. Вона була є однією з перших компаній в Україні у сфері розповсюдження аудіо, відео та ігрової продукції для різних платформ, орієнтованою винятково на ліцензійний та цивілізований бізнес. Найкращий асортимент фільмів, музики та іграшок у сполученні з високим професіоналізмом персоналу, грамотною маркетинговою та рекламною політикою дозволяли їм певний час займати лідируючі позиції і залишатися однією із солідних компаній серед реалізаторів з розповсюдження аудіо відео та ігрової продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...