• Головна
  • Тарас Юрик: Нам вдалося втілити ще один чудовий проект! Біля Голгочанської школи збудували сучасний спортмайданчик
19:15, 8 листопада 2018 р.

Тарас Юрик: Нам вдалося втілити ще один чудовий проект! Біля Голгочанської школи збудували сучасний спортмайданчик

У селі Голгоча Підгаєцького району збудували сучасний спортивний майданчик. Футбольне поле зі штучним покриттям звели на території ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка, є однією з найбільших сільських шкіл у Підгаєцькому районі. На реалізацію проекту із Фонду соціально-економічного розвитку було спрямовано 1 мільйон 100 тисяч грн за поданням народного депутата України Тараса Юрика.

Урочисте відкриття спортивного майданчика стало знаковою подією для села. Біля навчального закладу зібрались учнівська та юнацька спільноти. Учні Голгочанської школи мають чималі успіхи у спорті. Вони неодноразово посідали призові місця у складі районної команди. У навчальному закладі діють секції футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики та ін. Серед всіх видів спорту дітям найбільше подобається футбол. Педагоги переконані, що такі сучасні умови будуть ще більше заохочувати учнівську молодь активно займатися спортом.

- Після відкриття на футбольному полі відбулися змагання між командами 5 сіл. Наша команда посіла друге місце. На цьому спортмайданчику проводяться заняття з фізкультури. У вихідні дні майданчик працює по графіку для молоді села. Кожен охочий може записатися і тренуватися,  займатися спортом, - каже директор Голгочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Щур.

Сільський голова Василь Мороз зазначає, що такий масштабний проект у спортивній галузі у Голгочі реалізовано вперше.

«Це стало реальним завдяки народному депутату України Тарасу Юрику. На футбольному полі вже проводяться змагання, турніри. Діти дуже задоволені. Спортивний майданчик зведений на території школи, але молоді люди з села також займаються тут. У Голгочі проживають понад 2 тисячі осіб. Біля футбольного поля передбачено також встановлення комплексу тренажерів. Це ще більше сприятиме популяризації спорту серед населення різного віку», - каже Володимир Мороз.

Як наголошує народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик, в Україні триває масштабна розбудова розвитку інфраструктури і спорт є серед пріоритетних напрямків. Велика увага надається не тільки обласним і районним центрам, а також селам.

- Я щасливий, коли нам вдається втілити такі чудові проекти. У нас обраний чіткий курс розбудови спортивної інфраструктури – створюємо дітям, молоді сучасні умови для розвитку, які відповідають європейським стандартам. Футбол - це не лише гра,  це здоров’я наших діток, це вироблення навиків цілеспрямованості, дисциплінованості, формування командного духу. Освоївши ці принципи, легше здобувати перемоги не тільки у спорті, а також у будь-якій іншій галузі. Переконаний, що комплексна розбудова інфраструктури, яка триває зараз у всіх сферах,  у тому числі у спорті, стане фундаментом подальших успіхів і великих досягнень нашої країни», - зазначає народний депутат України, голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спортмайданчик #Юрик
live comments feed...