• Головна
  • Чому центр Тернополя 2,5 год був без світла та тепла?
11:30, 29 листопада 2012 р.

Чому центр Тернополя 2,5 год був без світла та тепла?

У Тернополі через аварію на електромережах на 2,5 год було знеструмлено центр міста.

Знеструмлення сталося внаслідок виходу з ладу високовольтного кабелю, – пише УНІАН. Допоки представники аварійної служби тернопільського РЕМу усували недоліки, подекуди не працювали світлофори, центральні магазини, не було струму в численних будинках.

Як наслідок жителі, які провели індивідуальне опалення, змушені були обходитися без тепла. Струм зник орієнтовно в 17 год, відновили енергопостачання о 19.25.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...