• Головна
  • На Тернопільщину з важливою місією прибув посол Японії (ФОТО+ВІДЕО)
13:15, 13 листопада 2018 р.

На Тернопільщину з важливою місією прибув посол Японії (ФОТО+ВІДЕО)

У Кременецькій РКЛ за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі та Голови політичного відділу Посольства Японії в Україні пана Дайсуке Мінаміно відбулася церемонія передачі каталогу обладнання Кременецькій районній клінічній лікарні.

Як повідомляє "Терен", урядом Японії було наданр фінансову допомогу у розмірі 78 985 доларів США для Проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні в межах Програми безпеки людини "Кусаноне" Уряду Японії.

Програма діє не лише у галузі медицини, а ще й освіти. Єдиною вимогою для допущення до участі у ній є цілковите обґрунтування необхідності коштів на ті чи інші потреби. У випадку Кременецької РКЛ – це діагностичне обладнання. Завдяки участі у Програмі "Кусаноне" у Кременецькій лікарні з’явилися сучасний УЗД-апарат, гемоаналізатор, який дає можливість якісно і чітко діагностувати захворювання крові, та апарат підтримки дихання для реанімаційного відділення.

Нагадуємо, що нещодавно Тернопіль відвідала Посол США, щоб взяти участь в урочистій церемонії відкриття першого в Тернополі ресторану "McDonald's".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посол #Японія #візит #місія #медичне #обладнення
live comments feed...