• Головна
  • «Ми маємо покращити добробут людей, збалансувати економіку та змінити Конституцію України», - програму «Нового курсу» Юлія Тимошенко презентувала у Тернополі
19:20, 13 листопада 2018 р.

«Ми маємо покращити добробут людей, збалансувати економіку та змінити Конституцію України», - програму «Нового курсу» Юлія Тимошенко презентувала у Тернополі

Під час прес-конференції у Тернополі лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко окреслила чотири основних напрямки роботи, з якими піде на передвиборчі президентські перегони.

«Ми запропонували для інтелектуалів України, для економістів, фінансистів, правознавців створити потужні національні команди, які можуть, проаналізувавши всю ситуацію в Україні, проаналізувавши всі поради, що нам дають ззовні, зрозумівши найкращий досвід світу по побудові своїх країн – зробити для України новий курс – той, яким можна рухатись і побачити позитивні, динамічні, правильні та достатньо швидкі зміни. І за останні роки українськими інтелектуалами, фахівцями, а тому числі і практиками – представниками громадянського суспільства – розроблений «Новий курс України», - зазначила політик.

«Ми маємо покращити добробут людей, збалансувати економіку та змінити Конституцію України», - програму «Нового курсу» Юлія Тимошенко презе..., фото-1

«Нова народна Конституція»

Разом зі своєю командою вона наполегливо рекомендує прийняти нову Конституцію України. За її словами, це перший крок для перешкоджання корупційних схем у владі.

«Тільки нова Конституція, яка розроблена конституціоналістами, правознавцями – прибере усі вади, які є зараз у діючій Конституції. Вона може реально започаткувати нову систему, нові правила нашого життя, але прийняти її неможливо у напівкорупційному парламенті - лише на всеукраїнському референдумі за указом президента. Це єдиний шлях, який дасть можливість перезавантажити українську владу».

«Мир та безпека в Україні»

Для того, щоб повернути в Україну мир та перемогти у війні, політик пропонує зробити декілька важливих кроків.

«Перше, що нам потрібно – безпрецедентно посилити нашу дипломатію. Те, що досі частина дипломатичних посольств нашої країни в інших ключових країнах не сформована; те, що скорочена структура посольства; те, що звідти прибрані ключові елементи – суттєво послабило Україну».

«Водночас, під час посилення української дипломатії, потрібно відійти від недієвих «Мінських переговорів» та відкрити абсолютно новий стратегічний напрямок – це формат «Будапешт плюс». Він базується на будапештському меморандумі, який був підписаний країнами-гарантами. Ми відмовились в односторонньому режимі від ядерної зброї, але США, Великобританія, Росія, а згодом Франція та Китай – дали нам гарантії цілісності наших територій, непохитності наших кордонів і недопущення військової агресії проти України», - аргументувала Юлія Тимошенко свою стратегію безпеки та миру для України.

«Від відсталої сировинної економіки – до економіки інноваційного розвитку»

Третьою складовою нової програми за словами Тимошенко – є зміна економічної стратегії:

«Цей документ має дві фундаментальні складові: повний аналіз економічної та фінансової площин країни, а також покроковий план виходу із важкого фінансово-економічного стану і як будувати країни».

Економіка інноваційного розвитку повинна супроводжуватись принципово новою кредитно-грошовою системою, представлена принципово іншою позицією Національного банку України. В цьому Новому економічному Курсу детально прописано як це все мусить бути організовано.

Так само нам потрібно звернути увагу на податкову систему, яка покладає велике навантаження, разом з усіма корупціонерами, вдвічі більше ніж в тих країнах, що успішно розвивають економіку своєї держави.

Відповідаючи на питання чи не приведе зменшення оподаткування до інфляції, політик зазначила, що навпаки, зменшення податкового тиску дозволить вивести тіньову економіку. «Пропонуючи нову податкову систему, зниження податків, ми тотально міняємо базу оподаткування. Зменшуючи вдвічі податкове навантаження, прибираючи всі квазіподатки, а їх – 37 – ми легалізуємо 60 % тіньової економіки і це дасть збільшити доходи бюджету, легалізувати абсолютно всі обіги та вивести наших підприємців з-під удару кримінальних справ. Тому що ухиляючись від сплати податків, вони завжди є легкою наживою силових структур».

«Освіта – база і освіта – пріоритет»

«Четвертий розділ Нового економічного курсу, Екосистема життєдіяльності людини, це не екологія – це все, що потрібно людині для того аби успішно жити на своїй рідній землі: починаючи від реформування освіти, системи охорони здоров’я, системи соціального захисту, це доходи українців, безпека та екологія».

За запитання однієї з присутніх журналісток стосовно тарифної  політики «Укрпошти» та підтримку друкованих видань, Юлія Тимошенко сказала, що одна з ключових факторів розвитку економіки  - це платоспроможність українських громадян.

«Про підвищення доходів громадян говорять, підвищення зарплат та пенсій зараз якось не професійно. Вважають це популізм, я ж кажу, що мусить бути збалансованим обсяг виробництва та можливості людей купувати – це ключова річ. Якщо у нас курс гривні опустився втричі, всі ціни поки не виростуть втричі не зупиняться, а доходи людей, пенсії заморожені – ми сформували неплатоспроможне суспільство. І це саме те, про що ви говорите у вашій площині: коли ви не можете випустити газету (собівартість + прибуток), а люди не можуть дозволити собі купити газету за такою ціною. Люди з таким низьким рівнем доходу не можуть бути потенційними споживачами.

Якщо ми негайно не почнемо піднімати рівень життя людей – ми не піднімемо економіку, ми не можемо розвивати газети, ми не зможемо жити», - підсумувала політик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тимошенко #Батьківщина #Новий_курс #Тернопіль
Останні новини
Оголошення
live comments feed...