• Головна
  • Останнім часом на Тернопільщині орудують податкові шахраї
17:00, 29 листопада 2012 р.

Останнім часом на Тернопільщині орудують податкові шахраї

Останнім часом ДПС у Тернопільській області встановили непоодинокі факти вчинення шахрайських дій. Загалом, зафіксовано  15 таких випадків, за якими порушено 5 кримінальних справ.

Шахраї під видом або від імені податківців за допомогою мобільного зв’язку звертаються з проханням надати гроші у борг або вимагають кошти за непроведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства, щоб заволодіти коштами суб’єктів господарської діяльності. Трапляється, що такі особи діють і через посередників: у більшості випадків – водія, який не обізнаний у тому, що відбувається та виконує функцію отримання-передачі грошей. Цікаво, що у жодному випадку особи, до яких зверталися шахраї, не відмовили їм у наданні «матеріальної допомоги».

Про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку таких осіб чи посадових осіб податкової служби, в тому числі податкової міліції мешканці Тернополя та Тернопільського району можуть повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області за телефоном “довіри” 0-800-501-007″, чи особисто, звернувшись за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...