• Головна
  • Тернопільщина: втік пацієнт психоневрологічного будинку
10:30, 30 листопада 2012 р.

Тернопільщина: втік пацієнт психоневрологічного будинку

Досить часто до правоохоронців звертаються за допомогою родичі громадян, які зникли при невідомих обставинах та не повернулись. Серед зниклих, бувають і такі, які не усвідомлюють свої думки, через розлади психіки.

Таких осіб з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування для постійного проживання направляють в психоневрологічні інтернати.

Не став виключенням випадок і в цей раз. До чергової частини лінійного відділу на станції Львів зателефонувала 38-річна мешканка Івано-Франківської області. Жінка повідомила, що на її номер задзвонили невідомі та повідомили, що біля станції «5-й парк» м. Львова до них звернувся чоловік, який назвався її двоюрідним братом Юрій. Він попросив, щоб вони зателефонували сестрі та вказали йому, як добратись до вокзалу. Мобільний номер сестри у нього був записаний у блокноті, який завжди був у нього при собі.

Схаменувшись, жінка одразу ж після дзвінка невідомих, зателефонувала правоохоронцям. Адже переймалась долею свого 38-річного брата, оскільки той знаходиться на лікуванні у одному з психоневрологічних будинків-інтернату Тернопільської області. Брат сказав, що йому допоможуть добратись до приміського вокзалу станції Львів і там він буде її чекати. Жінка самостійно допомогти брату немала змоги, оскільки проживає в Івано-Франківській області, тому іншого виходу, як звернутись за допомогою до міліції, в неї не було.

За даним зверненням інспектори роти патрульної служби лінійного відділу на станції Львів поїхали за тяжкохворим. Рішення, яке прийняло керівництво лінійного відділу було - запросити його до чергової частини, де при необхідності його оглянуть лікарі і він зможе дочекатися когось з рідних, або представників лікувального закладу.

Обставини за яких він опинився у іншій області, чоловік назвати не зміг, тому що на той час мав розлади пам’яті. Все на що він розраховував – телефон сестри, який вона йому написала. Пані Галину по телефону повідомив черговий по лінійному відділу, сказавши що її брата знайшли і з ним все гаразд.

Також було проінформовано директора Психоневрологічного будинку – інтернат, де був прописаний чоловік. Через декілька годин за Юрієм приїхали представники медичного закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...