• Головна
  • З нового року тернополяни отримуватимуть паспорти нового зразка
13:30, 30 листопада 2012 р.

З нового року тернополяни отримуватимуть паспорти нового зразка

З першого січня 2013 року тернополяни отримуватимуть паспорти нового зразка. Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів Василь Грицак, автор закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус».

Закордонний паспорт коштуватиме 350 грн, а внутрішній – 65 грн.

Верховна Рада України 2 жовтня ухвалила закон про введення електронних біометричних паспортів. 19 листопада Президент України Віктор Янукович повернув цей закон до парламенту зі своїми пропозиціями. 20 листопада ВР ухвалила закон про біометричні паспорти у новій редакції з пропозиціями Президента, повідомляє УНІАН.

Зокрема, передбачається упровадження електронних паспортів – документів з електронним носієм біометричної інформації для виїзду за кордон відповідно до стандартів Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО).

Законом встановлює, що паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій інформації, причому видається він не пізніше, ніж за 30 календарних днів від дня оформлення заяви-анкети на його отримання. До електронного паспорта вноситься: назва держави, назва документа, прізвище і ім’я особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в реєстрі, номер документа, дата закінчення терміну дії документа, дата видачі документа, назва уповноваженого органа, що видав документ, місце народження, фотографія і підпис особи. У паспорт за письмовою заявою можуть бути внесені дані батьків або опікунів особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...