• Головна
  • Аншлаг і кінець світу на першій півфінальній грі КВН в Тернополі
19:00, 30 листопада 2012 р.

Аншлаг і кінець світу на першій півфінальній грі КВН в Тернополі

Повний зал глядачів смішили п’ять команд Західноукраїнської ліги КВН. Найбільше імпровізації було під час конкурсу “Розминка”, адже питання КВНникам ставили самі глядачі.

Аншлаг і кінець світу на першій півфінальній грі КВН в Тернополі, фото-1

Команда “Відпочиваємо разом ” з Хмельницького найкраще розсмішила зал під час півфіналу КВН 29 листопада. Другими стали львів’яни із команди “Чистогон”. Тернополяни із “Оптом Дешевше” посіли третє місце.

У цьому півфіналі Західноукраїнської ліги КВН брали участь п’ять команд. Вони грали три конкурси: “Візитка”, “Розминка” і “Біатлон”. На гру, яка проходила у “Березолі”, зібрався повний зал глядачів. Найбільшу кількість балів від суддів отримали хмельничани.

- Ми дуже сильно любимо ігри у вашому місті, адже тут КВН гарно розвинений, – каже учасник команди “Відпочиваємо разом ” Олександр Степаненко. - Наразі ми намагаємось довести цю гру в своєму місті до такого ж рівня, як і у вас. Нам дуже приємно, що ми вийшли у фінал. Адже цього прагнули і готувалися. Наступного разу ми плануємо підготувати костюмовані виступи.

Тернополяни із команди “Оптом дешевше” розповідають, що найважче готуватись до конкурсу “Візитка”. А ще додають, що у всі виступах дуже важлива імпровізація.

- Ми не вивчаємо текстів напам’ять, - говорить капітан команди Василь Ткачук. – Якщо щось забув, то доводиться вигадувати на сцені. І такі випадки трапляються на кожній грі. Але зал цього не помічає, адже КВНники завжди викручуються.

Немало уваги приділили у грі темі про “кінець світу”. Жарти с приводу цього були майже у кожної команди, а в деяких — і не раз.

- Ця тема зараз у всіх на устах і насправді це смішно. А тому просто гріх не придумати про це жарт, - каже хлопець. – Справа у тому, що багато людей у це вірять, але підсвідомо розуміють, що кінця світу не буде. Я вважаю цю тему просто смішною.

Аншлаг і кінець світу на першій півфінальній грі КВН в Тернополі, фото-2

 Хлопець каже, що готують жарти вони разом із КВНниками з тернопільської команди "V.I. P".

- Ми репетируємо разом, бо колись саме ці КВНники допомогли нам створити команду, - розповідає Василь. – Нещодавно я грав з ними в Києві на “Масляковській” сцені. Дуже приємно розуміти, що наші ігри у Тернополі і по всій Західній Україні були недаремними. Задоволений, що мені випала можливість грати на КВНі такого рівня.

Також у Тернополі виступили команди з Києва і Чернівців.

Гостями на цій грі були улюбленці тернополян, кількаразові чеміпони Західноукраїнської ліги КВН команда “Торнадо Люкс” з Берегомету.

1124230

 

Найкращі жарти

- Мені тільки одна передача подобається, коли мама з Італії висилає.

- Доведено, що “Лексус” голови Підгайців швидший за світло, бо “Лексус” в селі вже є, а світло, ще не провели.

- Мій друг настільки забобонний, що навіть на презерватив надягає булавочку.

- Між Києвом і Тернополем дуже багато спільного. В обидвох містах о п’ятій годині метро не ходить.

- Пережити кінець світу зможуть тільки ті, хто буде мати корпоратив у “Ковчезі”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...