• Головна
  • Чи з’являться у Тернополі додаткові маршрутки?
12:00, 1 грудня 2012 р.

Чи з’являться у Тернополі додаткові маршрутки?

Як ми повідомляли, 27 листопада активісти Моложідного крила одної з партій ініціювали збір підписів.

У зверненні молоді люди просили призначити додаткові маршрутні таксі у ранішній час. До них приєднались студенти усіх вищих навчальних закладів міста та працівники заводу “Ватра”.

Щоранку на Микулинецьку, 46-А поспішають майбутні правозахисники. За цією адресою знаходиться Юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету. Студенти жаліються, приходити на пари вчасно їм виходить не завжди, проте не з їхньої провини. Бути пунктуальними хлопцям і дівчатам заважає транспорт. У ранковий час напрямок на Березовицю перевантажений, окрім економічного, сюди їдуть студенти технічного університету та працівники підприємства. Користуються певними маршрутами, що їдуть у цей бік і мешканці Березовиці. Іноді доводиться пропускати по кілька автобусів, бо влізти у них вранці просто не можливо.

Юлія Макогнюк, студентка 3-го курсу ТНЕУ (ЮФ): «Я їжджу на 31, він їздить кожні 7 хвилин, а найпроблемніше в нас є 18. Він їздить дуже часто, але він дуже переповнений, тому що він їде аж з БАМу. Також проблема є 5-го маршруту, бо він їздить кожні 20-25 хвилин».

Через завантаження громадського транспорту, вузівцям часто доводиться доїжджати з пересадками або ж користуватись послугами більш комфортного, але значно дорожчого таксі. А це завдає студентським гаманцям непоправних збитків. Молодь вирішила: більше терпіти не можна і почала збирати підписи.

 - Ми написали звернення до нашого мера Сергія Віталійовича, для того, щоб він виділив додаткові маршрути по номеру 1, 5, 18, 31 у ранішній час. Це дасть нам змогу уникнути всіх незручностей для студентів та мешканців міста Тернополя. Дуже надіємось на розуміння та позитивне рішення, каже ІНТБ Юлія Макогнюк, студентка 3-го курсу ТНЕУ (ЮФ).

Студенти зізнаються, добиратись додому із навчання легше, бо пари закінчуються в різний час, тому нема такого напливу пасажирів. Молодь просить в Сергія Надала збільшити маршрутки тільки вранці. Зібранні підписи, разом із зверненням, молодь передала у міську раду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...