• Головна
  • Хто з тернополян не встиг, той запізнився: Сполучені Штати скасовують видачу Green Card
20:50, 2 грудня 2012 р.

Хто з тернополян не встиг, той запізнився: Сполучені Штати скасовують видачу Green Card

У Палаті представників США проголосували за скасування щорічної імміграційної візової лотереї та передачу цих імміграційних віз іноземним студентам, які отримують в США ступені вище бакалавра з природничих, точних і технічних наук.

Хто з тернополян не встиг, той запізнився: Сполучені Штати скасовують видачу Green Card, фото-1

 "Прийняття законопроекту 245 голосами проти 139 стало першою перевіркою для плану Республіканської партії поступово розібратися з імміграцією, й хоча законопроект пройшов, протидія демократів свідчить про те, що цьому плану ще доведеться зіткнутися з серйозними перешкодами", - відзначає Washington Times.

Головним аргументом на користь законопроекту було те, що він полегшить видачу Green card студентам, які вивчають природничі науки, технології та інженерну справа. Глава Юридичного комітету Палати представників США Ламар Сміт, який створив законопроект, вважає, що візова лотерея заохочує шахрайство.

Після перемоги на президентських виборах Барака Обами, яку, як вважають багато хто, йому допомогла здобути підтримка численних вихідців з Латинської Америки, обидві американські партії вирішили серйозно зайнятися питаннями імміграції.

Представники демократів стверджують, що вони мають намір прийняти законопроект, за яким буде легалізовано більшість нелегальних іммігрантів в США і змінена система легальної імміграції. У свою чергу Джон Бейнер, спікер Палати представників США, заявив про те, що конгресмени мають намір просуватися в цьому питанні поетапно.

Нагадаємо, лотерея припускає випадкову видачу імміграційних віз. Кожен рік на 55 тис. віз за цією програмою претендують мільйони людей.

У 2011 році учасниками лотереї Green Card стало 8 мільйонів осіб, у тому числі 853 тис. громадян України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...