• Головна
  • Тернопільські свободівці знайшли заміну Кайді
13:34, 3 грудня 2012 р.

Тернопільські свободівці знайшли заміну Кайді

2 грудня в залі Українського Дому "Перемога" відбулася звітно-виборча конференція Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на якій було обраного нового головного тернопільського «свободівця».

Ним став депутат Тернопільської обласної ради Володимир Стаюра, повідомили "Номер один" у прес-службі обласної "Свободи".

Під час конференції націоналісти обговорили підсумки роботи обласної організації під час парламентських виборів 2012 року та висунули делегатів на XXVI З'їзд ВО "Свобода" , який відбудеться 8 грудня 2012 року в столиці. Також на зібранні Олексій Кайда склав свої повноваження очільника обласної організації ВО "Свобода" у зв'язку з обранням народний депутатом України.

За поданням голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока кандидатом на посаду голови обласної організації запропоновано заступника голови обласної організації Володимира Стаюру. Його кандидатуру свободівці підтримали одностайно.

Володимир Стаюра у своєму виступі перед учасниками конференції зазначив: "Після цьогорічних виборів до Верховної Ради ми усі входимо в новий етап боротьби за соціальні й національні права українців, яку ВО "Свобода" веде вже понад 21 рік із часу свого створення. Зараз перед нами стоїть завдання з гідністю дати бій антиукраїнській банді в теперішній владі, а тому ми мусимо бути і надалі ще більш принциповими, твердими і рішучими у своїх діях та вчинках. Ми повинні задемонструвати суспільству свій характер і волю до боротьби.

Я переконаний в тому, що Тернопільська "Свобода" як єдина команда, яка формувалася протягом багатьом років, ставатиме щораз сильнішою й дієвішою політичною силою на теренах нашого краю. В нас немає часу на демагогію – ми повинні швидко реагувати на виклики, які стоять перед нашою організацію, рішуче підходити до вирішення ключових питань, проводити системний вишкіл членства організації та якісне розширення наших кадрових можливостей. Ми всі повинні пам'ятати, що перед нами стоїть ціла низка складних завдань і цю важливу роботу ми будемо проводити спільно".

ДОВІДКА. Володимир Стаюра народився 1966 року в селі Буцнів на Тернопіллі. З 2008 року до тепер обіймав посаду заступника голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" з питань партійної дисципліни. У національно-визвольному русі з кінця 80-х років 20 століття. Брав активну участь у створенні "Народного Руху", очолював осередок "Просвіти" на заводі "Оріон". Також Володимир Стаюра стояв біля витоків створення в Тернополі товариств "Меморіал" та "Вертеп". Саме він в 1990 році підняв перший національний прапор над Тернопільською міською радою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...