• Головна
  • Тернопільським школярам за день вдалось зібрати 16 тис. гривень
14:30, 3 грудня 2012 р.

Тернопільським школярам за день вдалось зібрати 16 тис. гривень

Учасникам акції “Я хочу жити” вдалось зібрати суму, необхідну для обладнання автомобілів швидкої допомоги. Благодійний проект міськрада, міська організація Товариства Червоного Хреста та Медіа корпорація RIA ініціювали рік тому.

2 грудня, в останній день акції, близько 200 школярів з усього Тернополя зібрали 16 тисяч 583 гривні у церквах.

Саме стільки необхідно для придбання двох нових автомобілів швидкої, оснащених необхідним медобладнанням. Реалізувати ці плани вдалося частково. Тож зібрані кошти підуть лише на закупівлю оснащення, необхідного медикам. Аби грошей вистачило на обладнання, на останньому етапі акції слід було зібрати ще майже 19 тис. грн, повідомляє “20 хвилин“.

2 грудня діти стояли з опломбованими скриньками біля тернопільських церков різних конфесій. Волонтерами акції ставали зазвичай старшокласники. Але були серед них навіть діти віком 11 років.

Грошей таки вистачило. Назбирали саме стільки, скільки було потрібно.

- Аби закупити обладнання для швидкої, потрібно 110 тисяч гривень, – розповідає координатор акції Володимир Заверуха. – 101 тисячу ми зібрали за минулий рік, поки тривала акція. У неділю ж тернополяни кинули у скриньки майже 17 тисяч гривень. Але ще в одній школі скриньки залишилися — вони вирішили трохи продовжити акцію. Думаю, грошей вистачить. Тож акцію можна вважати успішно завершеною.

Цікаво, що у скриньки разом з дріб’язком дехто кидав і великі купюри.

- У деяких скриньках траплялися купюри номіналом 100 і 200 гривень, – розповідає учасниця акції, яка рахувала гроші, Оксана Твердохліб. – Діти зносили скриньки одна за одною. У деяких було 300-400 гривень, а у деяких — і 800. Загалом в акції взяли участь близько 200 молодих волонтерів. Переважно це школярі. Долучиллися і “Пласт” та “Студентська республіка”.

Волонтерів, які 2 грудня зібрали найбільше грошей, відзначать 5 грудня під час святкування Дня волонтера. У цю середу в Українському домі “Перемога” проходитиме форум “Тернопіль – місто розвитку. Гуманітарний вимір”. А обладнання для швидких закуплять уже найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...