• Головна
  • У Тернополі почнуть контролювати поведінку водіїв маршруток?
16:00, 3 грудня 2012 р.

У Тернополі почнуть контролювати поведінку водіїв маршруток?

Вочевидь, міському голові набридли численні скарги мешканців Тернополя та неодноразові публікації в місцевих ЗМІ про недотримання графіків руху на маршрутах та порушення правил дорожнього руху перевізниками, в тому числі і на соціальних маршрутах.

Про поведінку і хамство водіїв маршруток не скаржився, напевно, тільки лінивий. Про перегони, які влаштовують водії між собою, аби першим дістатися чергової зупинки, наражаючи при цьому на небезпеку пасажирів, постійно розповідають місцеві ЗМІ, повідомляє “ZZ“.

29 листопада Сергій Надал підписав розпорядження, яке б мало покласти край цьому безладу. Начальнику управління транспорту мер доручив спільно з ДАІ щоденно проводити рейди на предмет дотримання водіями правил дорожнього руху та виконання договорів на перевезення пасажирів. Залучати до таких перевірок при потребі будуть також громадських інспекторів та муніципальну поліцію.

За допомогою GPS-навігації відбуватиметься щоденний  моніторинг дотримання маршрутками розкладів руху, виконання графіків рейсів, а також відстою на зупинках. Ретельно перевірять також і роботу соціальних маршрутів. Про результати рейдів міському голові будуть письмово повідомляти щотижня, а щомісяця надавати меру пропозиції, як покарати недобросовісних перевізників. Персональну відповідальність за виконання даного розпорядження покладено на головного транспортника міста Ігоря Мединського. А контролювати його буде віце-мер Володимир Камінський.

Наскільки дійсно дієвим виявиться це розпорядження Сергія Надала і чи буде воно виконуватись не тільки на папері, покаже час.

До слова, на найближчому засіданні виконавчого комітету мають розглянути питання щодо підвищення вартості проїзду у тернопільських маршрутках до 2,50 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...