• Головна
  • Тернопільська облрада переїжджає?
16:04, 28 листопада 2018 р.

Тернопільська облрада переїжджає?

Третє пленарне засідання чергової сесії обласної ради відбудеться в приміщенні Бучацького аграрного коледжу, що знаходиться на території села Трибухівці Бучацького району.

Зміна місця базування обласного парламенту наразі тимчасова – тривають ремонтні роботи у діючій сесійній залі. Тому депутатам доведеться поїздити по області і голосувати без уже звичної електронної системи голосування. Відновить роботу лічильна комісія ради. Відтак, ніхто не зможе проголосовути за сусіда або “випадково” натиснути не на ту кнопку, що нерідко трапляється у практиці обласного парламенту. Зросте цінність присутності кожного депутата та його особистого голосування, пише зз.

Перша локація у Бучачі не випадкова,  адже очолює коледж депутат облради Ігор Леськів, а сам коледж відноситься до структури Кам’янець-Подільського агротехнічного університету, який очолює ще один депутат облради Володимир Іванишин.

Сьогодні депутати обласної ради планують розглянути питання змін до обласного бюджету та затвердять ряд бюджетних програм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #облрада #ремонт
live comments feed...