• Головна
  • На Тернопільщині чоловік вкрав усі заощадження в товариша, який пустив його до себе пожити
11:47, 29 листопада 2018 р.

На Тернопільщині чоловік вкрав усі заощадження в товариша, який пустив його до себе пожити

П'ятнадцять тисяч гривень поцупив зловмисник у свого знайомого, таким чином «віддячивши» за прихисток.  

До співробітників Підгаєцького відділення поліції із заявою звернувся 28-річний житель райцентру. Чоловік повідомив, що з його помешкання зникло 15 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.  

З’ясовуючи обставини злочину, поліцейські встановили, що на момент крадіжки в будинку потерпілого жив його товариш. Останній після сварки з дружиною попросився на декілька днів поквартирувати. Дивний збіг обставин: після того, як пішов кватирант, - зникли і гроші.  

Оперативними заходами правоохоронці розшукали 31-річного підгаєччанина. Зловмисник зізнався у злодійстві. Щоправда, з крадених грошей у нього залишилося лише три тисячі гривень. Решту встиг витратити на одяг, мобільний телефон та гулянки.  

Кримінальне провадження розпочато за статтею 185 ККУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадіжка #поліція #гроші

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...