• Головна
  • Тернополяни зможуть впливати на формування міського бюджету? (відео)
12:28, 30 листопада 2018 р.

Тернополяни зможуть впливати на формування міського бюджету? (відео)

На що підуть бюджетні гроші: ремонти доріг, тепломодернізацію, ремонти шкіл, чи, до прикладу, нові дитячі та спортивні майданчики. Кожен із нас відтепер може вплинути на формування міського бюджету.

Яким чином це можна зробити і що для цього потрібно, дізнавалася журналіст тв4 Юлія Судомир.

21 листопада виконавчий комітет Тернопільської міськради ухвалив Положення про проведення бюджетних слухань щодо обговорення проекту міського бюджету Тернополя. Затвердження документу ініціювали предствники Експертно-аналітичної “Акцент”.

-Таким чином побудована система управління бюджету, що більшість своїх прав громадяни делегують обраній владі – депутатам, Президенту, міському голові. І відповідно є передумови для того, щоби розвивати ці форми, які дають змогу людям безпосередньо впливати на управління бюджетом і впливати на сам процес формування, визначення пріоритетів.

Бюджетні слухання проводитимуть, аби люди детальніше ознайомитися з бюджетом та дізналися, на що саме та скільки грошей піде. Відтак, вони матимуть змогу оцінити чи виправдані ці видатки та внести свої зауваження, побажання та пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бюджет #вплив
live comments feed...