• Головна
  • Тернополянки їхали в Польщу на заробітки, а ледь не потрапили в сексуальне рабство (відео)
22:15, 3 грудня 2012 р.

Тернополянки їхали в Польщу на заробітки, а ледь не потрапили в сексуальне рабство (відео)

З десяти зареєстрованих злочинів дев’ять правоохоронці розкривають. Начальник УМВС в області підбив підсумки роботи за останні десять місяців. Зокрема, на Тернопільщині резонансних справ не було. Криміногенна ситуація на теренах нашого краю, якщо порівнювати із минулим роком, відносно спокійна.

Віктор Сак, начальник УМВС в Тернопільській області: «За звітний період порушено 4 303 злочини, справи, значить, 1 590 – це тяжкі та особливо тяжкі, у минулому році було порушено 4 691, у нас зниження на 8 відсотків»

Кількість грабунків, вимагань та розбоїв знизилась. Популярними сьогодні стали крадіжки машин або речей, які водії залишають в салоні автомобіля. Більшість злочинів учиняють наркозалежні.

Віктор Сак, начальник УМВС в Тернопільській області: «Це категорія наркоманів, це ті, яким треба красти щось, продати, але користуються тим, що люди десь необачні, залишають сумки, залишають барсетки, залишають телефони на «торпеді», те що приваблює злочинця, не кажу - громадянина, бо нормального громадянина це не приваблює, а злочинця приваблює. Вони розбивають скло, забирають речі і далі їх реалізовують або міняють на наркотики»

Правоохоронці викрили злочин, пов’язаний із торгівлею людьми: українки їхали на заробітки, а могли потрапити у сексуальне рабство.

Віктор Сак, начальник УМВС в Тернопільській області: «Наших дівчат хотіли вивезти під видом «на заробітки», а насправді - займатися проституцією, у Польщу, в бордель».

Боротися із недобросовісними державтоінспекторами Віктор Сак радить за допомогою телефонів довіри. Головний міліціонер області каже, водії не повинні боятися представника ДАІ на дорозі, а навпаки, за потреби під’їхати та отримати необхідну інформацію. Непорядних «стражів» автошляхів варто карати і виганяти.

Віктор Сак, начальник УМВС в Тернопільській області, розповів ІНТБ: «На жаль, є люди, які мають на меті якісь інші думки, тому треба таких людей просто виганяти, виганяти з міліції, якщо вони порушують, а для того, щоб виганяти, потрібно, щоб наші громадяни просто інформували»

Загалом, у цьому році співробітники ДАІ затримали понад три тисячі двісті водіїв, які керували транспортники засобами у нетверезому стані.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...