18:30, 4 грудня 2012 р.
За самовільно зрубану ялинку тернополянам доведеться заплатити штраф від 85 до 170 гривень
За самовільно зрубану ялинку порушнику доведеться заплатити з власної кишені від 85 до 170 гривень. Окремий штраф передбачений для посадових осіб – від 119 до 340 гривень за одне хвойне дерево. Крім основного штрафу, передбачене й нарахування завданої навколишньому природному середовищу шкоди.
Поряд з контролем лісів, екологи патрулюватимуть ринки і перевірятимуть продавців новорічних дерев на наявність відповідних документів та спеціальних бирок на ялинках.
Відповідно оформлені накладні та дотримання встановлених вимог (наявність клейма на кожному дереві) перевірятимуть і в місцях торгівлі деревами, а при виявленні порушень винних притягатимуть до адміністративної відповідальності.
А тим, хто не хоче платити штраф за нелегалізовану ялинку, екологи радять придбати штучне новорічне дерево або просто прикрасити свою оселю оригінальним букетом з нижніх гілок хвойних дерев, повідомляє ДЕІ в Тернопільській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:19, 16 липня
12:21, 16 липня
103
10:38, 24 липня
12:42, 25 липня
25
live comments feed...