• Головна
  • Чим займалися тернопільські комунальники всю ніч?
15:00, 4 грудня 2012 р.

Чим займалися тернопільські комунальники всю ніч?

Якось вже так повелося у Тернополі останніми роками, що перший сніг спричиняє городянам незручності. Хто у цьому винен питання риторичне. Проте, як показує практика, найбільшу порцію нарікань і критики у такі моменти одержує місцева влада.

Цьогорічна зима, на жаль, не стала виключенням з правил. Сьогодні вранці чимало тернополян відчули на собі примхи природи. На дорогах утворювались затори, пішоходи шукали безпечні ділянки на тротуарах, аби не стати пацієнтами травмпункту.

Однак, як стверджують в міському управлінні комунального господарства, вони доклали максимум зусиль, щоб проблем у городян було якомога менше. Комунальне підприємство «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», котре відповідальне за утримання міста, працює в цілодобовому режимі для своєчасного реагування на погодні зміни. Сьогодні, стверджує заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський, вони теж були напоготові.

– В другій годині ночі було прийнято рішення щодо виїзду техніки для прибирання шляхово-мостового господарства. Чому? Тому що почала покриватися перша корка. Було нуль – мінус 1. Відповідно, усі одиниці, які були на чергуванні, виїхали. Це сім піскорозкидачів і сім щіток. Є затверджені маршрути слідування, всі роз’їхалися по маршрутах. І, в першу чергу, це центральні маршрути, де проходять тролейбуси і автобуси, тобто, це громадський транспорт. Потім вже другорядні дороги. Після того, коли чиститься основне, – розповів про першочергові дії комунальників чиновник.

Станом на 6.00 годину ранку, як запевняє Олег Соколовський, всі центральні дороги були почищені. Однак, враховуючи високу вологість та інші погодні чинники, окремі ділянки потребували додаткової посипки. Мова йде якраз про схили доріг.

– Буквально з восьмої години, техніка знову завантажила сіль, пісок, шлак, таку суміш, і знову повторно на ухили виїжджаємо. Це вулиці Микулинецька, Карпенка і так далі, де у нас є особливі ділянки, де є проблеми. На даний час тримається все під контролем. Ми це посипаємо. Бо перший день завжди треба дуже багато посипати. Тільки закінчуємо ці проблемні ділянки і центральні вулиці до кінця, переходимо на другорядні ділянки. Наприклад, заїзди в лікарні і так далі, які в даний час не посипані через те, що приділяється увага тут, – пояснив заступник начальника профільного управління.

Належним чином, як запевняє місцева влада, були посипані нині і тротуари. Із семи машин із щітками, які з ночі працюють в Тернополі, п’ять призначені якраз для очистки тротуарів, пише ЗЗ.

– Тротуари механізовано почищені. Я говорю про центральні тротуари. Бокові тротуари чистяться двірниками. Трошки процес тут затягується. Але вони одразу паралельно і сиплять суміш, і чистять. Окремі ЖЕКи пісок не сиплять, а сиплять сіль. Наприклад, ЖЕК «Східний масив» сипе тільки сіль. Бо нам люди дзвонили, кажуть, чому не посипано. Посипано. Але сіль не видно. Але під ногами вже починає танути, – зауважив Олег Соколовський.

Чиновник також запевнив, що в даний час Тернопіль функціонує у нормальному режимі і жодних проблем, які б могли позначитися на життєдіяльності міста, не зафіксовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...