• Головна
  • Обдерті зсередини і не дотримуються графіку: тернополяни скаржаться на маршрутки (ФОТО)
12:32, 6 грудня 2018 р.

Обдерті зсередини і не дотримуються графіку: тернополяни скаржаться на маршрутки (ФОТО)

Обдерта зсередини обшивка в однієї маршрутки, а водій іншої дозволяє собі не дотримуватись маршруту - такі скарги на громадський транспорт пишуть у Facebook жителі Тернополя.

"Так виглядає 6 маршрутка всередині", - написав Олег Синовець. 

"рідко пишу тут якісь зауваження, але накипіло на рахунок наших якби маршруток.

я живу на Новому світі в нас зі сполученням взагалі біда, але як ніяк є пару, чому саме ці пару не їздять по графіку і по маршруту питання?

я простояла на зупинці 25 хв, промерзла, як цуцення, захворіла, пролежала на лікарняному і вуаля - сьогодні знову не дочекалась тої 6а.

їздять як хочут.

в тебе, людино, є маршрут, чому ти вимахуєшся і не їдеш, як треба?

як за гроші тема заходить, так всі чемні і грошей на солярку не вистачає, піднімають тарифи", - пише в Тернопільських плітках Марія Аношкіна.

"Не краща ситуація з автобусами, що їздять в сторону В. Березовиці, а наглі воділи взагалі себе уявили чуть не божками", - коментує Ігор Саган.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Людмила Лескова
#маршрутка #скарга
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення