• Головна
  • Сьогодні тернополяни зв’язалися зі штаб-квартирою НАТО (ФОТО)
19:00, 4 грудня 2012 р.

Сьогодні тернополяни зв’язалися зі штаб-квартирою НАТО (ФОТО)

Сьогодні, 4 грудня у залі засідань Тернопільського національного економічного університету відбувся телеміст зі штаб-квартирою НАТО (Брюссель). 

Під час прес-конференції були обговорені основні питання співробітництва між Україною та НАТО шляхом здійснення проектів і заходів у сфері освіти та науки.

Для проведення інтерактивної конференції до вищого навчального закладу завітали: підполковник Томаш Кщинські, військовий атташе Посольства Польської  Республіки в Україні, полковник  Геннадій Коваленко (Генеральний штаб Збройних сил України).  

У зустрічі зі студентами та представниками засобів масової інформації міста Тернополя також взяли участь в. о. ректора ТНЕУ, д.е.н., професор Андрій Ігорович Крисоватий та депутат обласної ради Степан Барна. Модератором зустрічі був директор Інституту Європейського Поступу Едуард  Ільїн. Учасниками інтерактивної конференції стали студенти та професорсько-викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету.

В рамках телемосту, який тривав більше години, бачення  питання співпраці з боку Альянсу презентувала доктор Герлінда Неус, голова секції Департаменту Публічної Дипломатії НАТО (Брюссель). 

NATO 2

NATO 2

 nATO 4

Сьогодні тернополяни зв’язалися зі штаб-квартирою НАТО (ФОТО), фото-2
Сьогодні тернополяни зв’язалися зі штаб-квартирою НАТО (ФОТО), фото-3
Сьогодні тернополяни зв’язалися зі штаб-квартирою НАТО (ФОТО), фото-4
Сьогодні тернополяни зв’язалися зі штаб-квартирою НАТО (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...