• Головна
  • Про те, що ви застрягли у ліфті вже можна повідомити диспетчеру в онлайн режимі (ФОТО, ВІДЕО)
17:55, 5 грудня 2012 р.

Про те, що ви застрягли у ліфті вже можна повідомити диспетчеру в онлайн режимі (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні презентували початок роботи системи диспетчеризації ліфтового господарства Тернополя, яка працює в режимі GPRS.

З кабін ліфтів тернополяни вже можуть зв’язатися з диспетчером, який оперативно відреагує на неполадки. Вже три ліфти у Тернополі працюють у тестовому режимі. Окрім запровадження цієї системи, планують здійснити капітальний ремонт, замінити ліфтові кабіни.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала за рік, два вже усі ліфти Тернополя планують підключити до єдиної диспетчерської системи. Загалом у Тернополі приблизно 450 ліфтів.

– На даних системах, що встановлені у трьох ліфтах ні в машинне приміщення, ні в ліфтову шахту потрапити неможливо, плюс пожежна безпека. Ця система повністю спостерігає за ліфтом, – розповів заступник директора ПТ «Максима» Володимир Кришталовський.

– Ця система встановлюються як на старому ліфті, так і на новому, контролює повністю, в якому стані знаходиться ліфт: у відкритому стані чи у закритому, чи він зупинився між поверхами, чи в русі. Можна зв’язатися по системі GSM, це  голосовий зв'язок. Людина може розповісти диспетчеру свої скарги. Вона контролює також машинне приміщення. Коли хтось сторонній починає заходити в машинне приміщення, система показує. До диспетчера приходить сигнал, – розповів майстер по ремонту ліфтів Дмитро Кондратович.

Як зазначили спеціалісти, встановлення такої системи коштує близько 4 000 гривень. Змонтувати її дуже просто. Це можна здійснити навіть без допомоги спеціалістів. 

Зазначимо, у Тернополі три ліфти працюють у тестовому режимі – на вулиці Чернівецькій, 62; Стадникової, 1; Лучаківського, 5. 

Про те, що ви застрягли у ліфті вже можна повідомити диспетчеру в онлайн режимі (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Про те, що ви застрягли у ліфті вже можна повідомити диспетчеру в онлайн режимі (ФОТО, ВІДЕО), фото-2
Про те, що ви застрягли у ліфті вже можна повідомити диспетчеру в онлайн режимі (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

 Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото автора 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...