• Головна
  • Сьогодні у міськраді вирішували, чи подорожчає проїзд у тернопільських маршрутках
12:00, 5 грудня 2012 р.

Сьогодні у міськраді вирішували, чи подорожчає проїзд у тернопільських маршрутках

На розгляд виконавчого комітету 5 грудня було винесено проект рішення про підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті: 1,50 грн – соціальні маршрутки, 2,50 грн – маршрутне таксі.

Для учнів та студентів, згідно поданого на розгляд виконкому рішення, проїзд мав би становити одну гривню. За словами начальника управління транспорту, комунікації та зв’язку міськради Ігоря Мединського, вказані розрахунки були подані перевізниками ще в червні цього року.

Згідно розпорядження міського голови, усі питання про підняття тарифів мали б пройти через спеціально створену тарифну комісію. Даний проект рішення на розгляд комісії поданий не був. 

Крім того, міський голова наголосив, що на роботу перевізників постійно надходять скарги від громадян: на несвоєчасний виїзд або передчасний з’їзд з маршрутів, хамство пасажирам, «гонки на випередження» маршрутками, свідоме затримання «соціалок» задля того, щоб пустити вперед комерційну маршрутку тощо.

«Враховуючи те, що перевізники виконують умови, прописані в договорах лише на 80%, підняття плати за проїзд вважаємо недоцільним. До їх роботи є ряд зауважень, на які нема відповідної реакції. Спочатку треба надавати якісні послуги, а вже потім проводити розрахунки, яка має бути плата за них», - зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...