• Головна
  • Через нерозчищені дороги в Тернополі зупинились фури та тролейбуси (Фото)
09:02, 17 грудня 2018 р.

Через нерозчищені дороги в Тернополі зупинились фури та тролейбуси (Фото)

Через нерозчищені дороги на "Сонячному" в напрямку до "старого" "Сільпо" застрягли кілька вантажівок. Через них не змогли далі рухатись маршрутом і тролейбуси.

Про це у Facebook-спільноті Тернопільські плітки написав Vladyslav Sukh.

"Ось праця наших комунальників, сівши в трулейбус на проспекті С.Бандери і доїхали до АТБ. Всі тролейбули на тому місті зупиняються, і кондуктор кричить "дальше не їдемо" і пізніше прийшлосось йти по непочищеним доріжкам. Причина була в тому, що на дорозі був 20 см лід і застряла фура, яка не могла з'їхати ні вперед, ні назад.

Потім під'їхала 2-га фура, яка пробувала витягнути 1-шу, но і вона також застрягла. (об'їзна 13:55)", - йдеться в дописі.

"Перед тим комунальники лід "чистили" і типу зчищали дороги від снігу, якого практично не було. А в 8.00??? А в 12.00?? Не їхали??? Бо і в 14.00 те саме! І зараз. Суть не лише в прибиранні центральних доріг а і вулиць", - додає Тарас Барський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лід #дорога #проблема #ЖКГ

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"Зробив те, на що наважувався від лютого 2022 року": відомий шоумен опинився в лавах ЗСУ
Оголошення
live comments feed...