У Тернополі триває конфлікт на Гайовій, власники кажуть - це рейдерське захоплення (ВІДЕО)

У Тернополі триває конфлікт на Гайовій, власники кажуть - це рейдерське захоплення (ВІДЕО)

Вчора півсотні людей приїхали на підтримку власників автобази. Серед них і Юрій. Чоловік каже, не розуміє чому виникла проблема. Повідомляє Тернопіль1.

"Тут люди працюють роками, ніяких інших власників не було, нікому нічого не продавали. Тому прийшов підтримати. Люди незахищені. Ось людина роками це все будувала, а в один момент прийшли і забрали. Власник навіть не може сюди зайти. Таке не має бути. Значить наша правоохоронна система не працює", - зазначив Юрій.

Приїхав до території підприємства і Степан. Каже, слідкує за перебігом подій ще від п'ятниці.

"Відомо мені, що спочатку спробували захопити інше підприємство на Гайовій 47,  вони помилились. Далі бачимо, що громадськість зірвала ворота, стоїть охорона. Хочу побачити чим це все закінчиться", - сказав тернополянин.

Нагадаємо, що 14 грудня невідомі в масках захопили територію авто підприємства. Як кажуть власники, чужинці представилися працівниками приватної охоронної фірми. Очолював групу чоловік, який називав себе новим власником. Показував документи, які це підтверджують. Однак співвласник Євгеній Король з цим не згідний.

Вважає, документи фальшиві: "Підроблені документи Донецького рішення за 2011 рік. За один день переоформлено на декілька власників. Спочатку це робив Дніпровський нотаріус, потім Київський. Щоб більше заплутати ситуацію". Ще один співвласник Руслан Дрозд переконує, це рейдерське захоплення. Чутки про конфлікт в середині автобази спростовує: "В ЗМІ пишуть про якійсь конфлікт співласників. Я запевняю, що це не так. Ось тут також є й інших власник є ще третій. У нас все добре. Це просто рейдерське захоплення. Я господар за воротами, а рейдери на моїй території. Захисту ми не маємо зі сторони держави тому так трапляється, що хтось може на колінах написати папірець. Зайти з ним на територію та казати, що він власник". На разі у приміщенні підприємства працюють слідчі. Вони перевіряють легітимність документів. Працівники поліції продовжують чергувати на території, аби запобігти порушенню громадського порядку. Кажуть, усі особи невідомих встановлені.

тернопіль конфлікт рейдерство захоплення поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі