• Головна
  • Тернопільщина увійшла до п'ятірки лідерів губернаторського рейтингу
15:30, 7 грудня 2012 р.

Тернопільщина увійшла до п'ятірки лідерів губернаторського рейтингу

Після парламентських виборів у ЗМІ широко обговорюються перспективи відставки губернаторів. Якби кадрові рішення приймалися за об'єктивними чинниками, назвати найбільш вірогідних кандидатів на звільнення було б легко. Досить поглянути на рейтинги, що публікуються «Коментарями» починаючи з 2010 року.

Тернопільщина увійшла до п'ятірки лідерів губернаторського рейтингу, фото-1

В останньому рядку підсумкової таблиці для кожного регіону наведена загальна сума балів в рейтингах «Коментарів» за 2010, 2011 роки та I-III квартали 2012 року (а в дужках вказано місце відповідно до цієї суми балів).

У дванадцяти керівників ця сума виявилася негативною, і це говорить про те, що ввірені їм регіони в 2010-2012 роках за 20 критеріями переважно відносилися до аутсайдерів.  Правда, четверо з цих керівників було призначено порівняно недавно - у другій половині 2011 року. Однак інші вісім пропрацювали досить. Отже, голови ОДА з найменшою сумою балів: Володимир Пристюк (-210), Володимир Хоменко (-186), Михайло Добкін (-132), Юрій Чмирь (-126,5), Сергій Тулуб (-62,5), Микола Костяк (-59,5), Василь Ядуха (-31) і Микола Круглов (-28).

За підсумками ж третього кварталу 2012 року губернатори Волині Борис Клімчук, Буковини Михайло Папієв, Рівненщини Василь Берташ, Тернопільщини Валентин Хоптян, Полтавщини Олександр Удовиченко увійшли до п'ятірки лідерів рейтингу губернаторів, а трійку аутсайдерів склали керівники Луганської, Черкаської та Запорізької областей Володимир Пристюк, Сергій Тулуб і Олександр Пеклушенко.

P.S. Розрахунки проводилися виходячи з даних Державної служби статистики та її територіальних органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...