• Головна
  • Виплат за січень тернополяни в грудні не отримають: в Пенсійному фонді спростували оприлюднені в ЗМІ наміри Кабміну
13:02, 21 грудня 2018 р.

Виплат за січень тернополяни в грудні не отримають: в Пенсійному фонді спростували оприлюднені в ЗМІ наміри Кабміну

Інформація про виплату пенсій за грудень 2018 року та січень 2019-го одним платежем є не достовірною.

Про це заявляє Пенсійний фонд в Тернопільській області.

"Проект постанови, що перебуває на розгляді в Кабінеті Міністрів України «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2018 рік» передбачає забезпечення фінансування пенсійних виплат у грудні поточного року. Однак цим проектом не передбачено авансування виплат за січень 2019 року", – наголошує прес-служба Пенсійного фонду Тернопільської області. 

Таким чином, у грудні буде здійснено виплату пенсій за грудень, а за січень - у січні 2019 року.

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація про те, що в грудні планують виплатити пенсії одразу за два місяці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсії #Пенсійний _фонд
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення