• Головна
  • Тернопіль - найукраїномовніше місто в нашій країні, - Кozak System
12:00, 8 грудня 2012 р.

Тернопіль - найукраїномовніше місто в нашій країні, - Кozak System

Енергійні, неймовірно позитивні і талановиті музиканти з українського гурту “Кozak System” зізнались, що саме в Тернополі минулого року відбувся їхній найважливійший концерт. Вчора, сьомого грудня, вони знову приїхали потішити тернопільську публіку своїми драйвовими піснями і презентували альбом “Шабля”.

— Тернопіль третє місто нашого туру , і це також неспроста,бо цифра”три” вважається сакральною. Ми  найважливіший свій концерт давали саме у Тернополі, тут слухачі особливо чуттєво нас сприймають. Кожен учасник команди почувається тут як у дома. Ми приїхали сюди з Києва, дорога,через погоду, була важка, — добирались 10 годин, але все ж втоми не відчуваємо і готові запалити нашу публіку, — розповідає вокаліст гурту Іван Леньо.

Музиканти люблять говорити про своїх слухачів і прихильників. Дуже їх бережуть, цінують і люблять. Запевняють, що публіка завжди права, і коли вони виходять на сцену, — віддаються їй без залишку. На концерті в тернопільському пабі “Хмільне щастя” співали  усі пісні з нового альбому, серед яких авторські, народні українські пісні, а також пісні польскою мовою. Тексти пісень написали 4 автори,серед яких Сергій Жадан і Сашко Положинський.

Хлопці так люблять тернополян, бо вони щирі на емоції, а саме цього, на їхню думку, не вистачає українській нації.

— Українці дуже скупі на емоції. Правильно казав Дмитро Корчинський: “Україна страждає на кволу веселість”. Не треба соромитись того,що відчуваєш , і нам варто пробувати радіти музиці і мистецтву без алкоголю, — вважає гітарист Олександр Дем’яненко.

Окрім музики і мистецтва, учасників гурту не залишає буйдужою політика. Вони вважають, що є 2 позиції на українську політичну систему: перша — всі депутати “піда*и”,як каже Шнур, а друга “не всі такі кончені”. Вони притримуються другої версії, і журтують, що з 99% ненормальних депутатів, вони знають 1 % нормальних.

— Ми підтримуємо і особисто знайомі з такими депутатами Верховної Ради як Доній, Брегінець. З цими людьми стикались у життєвих ситуаціях, і грали на їхню підтримку абсолютно безкоштовно. Говорити про партії не треба, треба розглядати окремі особистості. Взагалі зараз немає людей, які б поклали за ідею своє життя, щоб щось зробити, досить сидіти і критикувати!, — закликає Іван Леньо.

Гурт Kozak System пропагують українську музику і мову за кордоном, мають численні запрошення для проведення концертів у Канаді, Австралії. Розповідають, що де б вони не були, все одно з особливою душевною теплотою і радістю приїздять у Тернопіль, який на їхню думку, є найукраїнськішим містом нашої країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...