• Головна
  • Призов до армії скасують наступного року, – Генштаб
19:00, 8 грудня 2012 р.

Призов до армії скасують наступного року, – Генштаб

Згідно з новою Військовою доктриною і Стратегією національної безпеки, Україна переводить Збройні сили на контрактну основу.

Останній призов заплановано на кінець наступного року, повідомив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

«Ми маємо такі плани, щоб наприкінці наступного року провести останній призов на строкову військову службу. Рівень вимог до військовослужбовців тепер потребує професійного підходу й професійних навичок», – сказав у програмі «Ми разом» віце-адмірал Кабаненко.

За його словами, поряд із скороченням Збройних сил відбувається зміна їхньої структури і переоснащення військових підрозділів, так «лише на відновлення кораблів направлено у п’ять разів більше коштів, аніж минулого року».

Віце-адмірал Ігор Кабаненко також наголосив, що в 2012 році «вдвічі підвищили заробітну плату морякам, льотчикам, авіаційно-технічному персоналу, десантникам, кримським підрозділам».

Щодо житла для військовослужбовців, то перший заступник начальника Генерального штабу наголосив, що використовуватимуть усі можливості – від надання службового житла до іпотеки та грошових компенсацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...