• Головна
  • На Тернопільщині кожен третій вірить у кінець світу. Найбільше - мешканці сіл
17:00, 8 грудня 2012 р.

На Тернопільщині кожен третій вірить у кінець світу. Найбільше - мешканці сіл

Кожен третій українець вірить у можливість «кінця світу». У більшості своїй це сільські жителі та представники Західної України.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного компанією «Research&Branding Group».

Зокрема, в принципі вірять у можливість кінця світу 34% опитаних, не вірять в це - 58%, 8% важко відповісти на це запитання. Серед тих, хто вірить у «кінець світу», українці середнього віку (30-39 років) складають 35-37%, молодь - 33%, ті, кому за 50 років - 32%.

Крім того, 40% тих, хто вірить в «кінець світу» становлять жителі сіл, 35% - жителі обласних центрів, 29% - жителі інших міст. Найбільше серед віруючих в кінець світу жителів західних областей країни (45%), жителів Центру - 36%, Південного Сходу - 27%.

Також опитування показало, що 65% українців ніколи не замислювалися про можливість «кінця світу», замислювалися про це - 32%. При цьому жінки замислювалися над цим питанням частіше за чоловіків (35% і 29% відповідно).

Опитування проводилося з 14 по 25 вересня 2012 року методом особистого інтерв´ю в 24-х областях України, АР Крим, містах Київ і Севастополь. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 3114 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2%.

Нагадаємо, 21 грудня 2012 року, згідно з календарем індійців Майя, має наступити Кінець світу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...