• Головна
  • Віктору Павліку заборонять виступати в Україні?
19:30, 10 грудня 2012 р.

Віктору Павліку заборонять виступати в Україні?

Нещодавно народний артист України Віктор Павлік повернувся з Сан-Франциско, де проходив кастинг на місце соліста в рок-групу Wicked Monkey. Співак зізнався, що йому дуже сподобалися хлопці, які в 2013 році підписують контракт з відомою продюсерською компанією Warner Bros. І поділився з нами деякими умовами договору.

Продюсерська компанія бере на себе повністю всі витрати, пов'язані з життям співака в США. У це входить проживання артиста, пересування, харчування й переліт в Україну до 3 разів на місяць. Артист може підшукати собі будинок або квартиру, яка не перевищує вартість 12 000 дол. в тиждень або може скористатися житлом, наданим компанією. Артистові надається автомобіль з особистим водієм. Співакові так само оплачуються всі витрати, пов'язані з його концертною діяльністю: фітнес, костюми, лікування і навіть пластичні операції! Що стосується просування групи і її альбомів цим так само займається Warner Bros.

Але після підписання контракту Віктора Павліка чекають і не дуже приємні умови. А саме, повне обмеження на діяльність артиста. Співак не може давати концерти на території США і ще більше 20 країн без участі групи, зніматися в рекламі, кіно і теле-проектах без узгодження гонорарів з продюсерською компанією. Можливо, що співак не зможе вести самостійну концертну діяльність і на території України. Але цей пункт договору буде обговорюватися окремо.

А ось про процентний поділ прибутку від гонорарів групи і всіх її учасників співак поки мовчить.

"Скажу так, що можлива сума мого гонорару в десятки разів може перевищувати мої українські заробітки", - підсумував Віктор Павлік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...