• Головна
  • Тернопіль: до “Орнави” добудують приміщення з великим розважальним центром (ФОТО)
09:15, 11 грудня 2012 р.

Тернопіль: до “Орнави” добудують приміщення з великим розважальним центром (ФОТО)

Льодова арена‚ спортивний комплекс‚ басейн‚ боулінг‚ паб‚ нічний клуб‚ кінокомплекс‚ дитячі ігрові кімнати‚ ресторани – усе це вже за півтора-два роки буде майже в центрі Тернополя.

Clipboard03

Торговий центр “Орнава” мають намір збільшити щонайменше удвічі, добудувавши праворуч розважальну частину. Будівництво має розпочатися вже на початку 2013 року.

Як виглядатиме майбутній розважальний комплекс, можна побачити на сайті ПП “Продекспорт” – фірми, якій належить “Орнава”. Проте генеральний директор Степан Рубай розповів, що проект ще не остаточний, а тому, можливо, його ще дороблятимуть. Він додав, що проектуванням займається та ж архітектурна майстерня зі столиці, що свого часу проектувала ТЦ “Орнава”. Зводитиме комплекс місцева будівельна фірма.

Тернопіль: до “Орнави” добудують приміщення з великим розважальним центром (ФОТО), фото-1

Намір добудувати розважальну частину до існуючого торгового центру, розповідає Степан Рубай, виник ще у 2008 році, однак через економічну кризу реалізацію проекту довелось відкласти.

Тернопіль: до “Орнави” добудують приміщення з великим розважальним центром (ФОТО), фото-2

Нагадаємо, ТЦ “Орнава” відкрився 18 грудня 2004 року. На той час це був найбільший і найсучасніший торговий центр у Західній Україні. Крім “Орнави”, підприємству “Продекспорт” також належать ТЦ “Райцентр” і ТРЦ “Марципан”.

Додамо, що біля ТЦ “Орнава” розгортається ще одне будівництво – на частині автостоянки на замовлення відділу технічного нагляду міської ради зведуть “Будівлю ринкової інфраструктури”. Візуально майбутня новобудова нагадує трогово-офісний центр.

Тернопіль: до “Орнави” добудують приміщення з великим розважальним центром (ФОТО), фото-3

 plan-1

  plan-4 (1)

 plan-2

 plan-5

 planu011

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...