• Головна
  • На Тернопільщині ввели карантин через котів і собак
09:02, 3 січня 2019 р.

На Тернопільщині ввели карантин через котів і собак

Випадки гострого інфекційного захворювання свійських тварин нещодавно зареєстрували у кількох населених пунктах Кременецького району. Через це на села наклали карантинні обмеження. 

Інформацію про поширення сказу серед кішок та собак у двох селищах поблизу Кременця оприлюднили на офіційному сайті райдержадміністрації міста. Фахівці обласного управління Державної споживчої служби вже розробили план заходів оздоровлення від інфекції карантинних територій та загрозливих зон, – пише Доба.

Наразі профілактичні дії проводять у селах Малі та великі Бережці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #сказ #карантин
Останні новини
ТОП новини
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
"Україна єднає серця з усього світу": італієць, що служив на Тернопільщині, одружився з українкою (ФОТО)
"Ці 4 секретні способи зроблять квашену капусту по-справжньому хрумкою": унікальний лайфках, як гарно квасити капусту
Оголошення