• Головна
  • Із 1 січня тернополянам потрібно буде пред'являти паспорт під час купівлі і продажу валюти
20:00, 11 грудня 2012 р.

Із 1 січня тернополянам потрібно буде пред'являти паспорт під час купівлі і продажу валюти

Із 1 січня 2013 року набуде чинності законодавча норма: відповідно до закону, паспорт необхідно буде пред'являти як під час купівлі, так і під час продажу валюти.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив директор Департаменту з управління валютним резервом і здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України Олександр Дубихвіст у ході третьої міжнародної конференції Cbonds.

«З нового року, якщо нічого не зміниться, у нас буде дві сторони – і на купівлю, і на продаж», – зазначив він.

О.Дубихвіст також висловив надію, що обов'язкова паспортизація під час купівлі і продажу валюти дозволить знизити попитна неї з боку населення.

«Ми сподіваємося, що це зробить ще менш привабливим для населення інвестування в іноземну валюту», - зазначив він.

Представник НБУ також додав, що паспортизація, що вже відбулася, під час купівлі валюти дозволила дуже різко зменшити попит на неї з боку населення.

«Добре, погано, але це мало результат», - зазначив О.Дубихвіст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...