• Головна
  • У Тернополі засудили інформатора терористів (ВІДЕО)
09:17, 9 січня 2019 р.

У Тернополі засудили інформатора терористів (ВІДЕО)

У листопаді 2016 року співробітники СБУ затримали інформатора бойовиків у його власному помешканні. Оперативники СБУ встановили, що мешканець Рубіжного збирав для бойовиків незаконних збройних формувань відомості про сили антитерористичної операції на території регіону.

Зловмисника, зокрема, цікавила інформація про кількість особового складу і техніки підрозділів Збройних Сил України, що дислоковані в місті, та їх переміщення через залізничну станцію. Отримані відомості він передавав представнику так званої "народної міліції ЛНР". Також поплічник терористів намагався залучити до протиправної діяльності місцевих мешканців.

Як інформує прес-служба СБУ, Тернопільський міськрайонний суд визнав фігуранта справи винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді чотирьох з половиною років ув'язнення. Вирок набув законної сили.

Детальніше у відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інформатор #терористів #суд
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення