У службовому кабінеті тернопільського чиновника велася прихована відеозйомка (ФОТО)

Мініатюрна відеокамера та мікрофон були вмонтовані в плінтус поблизу дверей, а по периметру кабінету протягнуто кабелі тонші за волосину. Обладнання для прослуховування і прихованого знімання невідомі особи ретельно замаскували.

Як повідомляє "Овід", вмонтували його у робочому кабінеті начальника виконавчої служби Тернопільського району Петра Кузьми. Чиновник каже, запідозрив що в кабінеті є заборонене спецобладнання кілька тижнів тому. На початку грудня, зізнається, помітив незрозумілі кабелі поблизу подовжувача поряд з принтером. Та через завантаженість роботою тоді не акцентував на цьому увагу. Напередодні ж, пояснює, взявся наводити порядок у своєму кабінеті. Коли відсунув шафу то був шокований. До роутера було під’єднано незрозумілий пристрій. 

Після огляду кабінету виявилося, що робоче місце начальника Тернопільського районного відділення державної виконавчої служби буквально нашпиговане спецобладнанням для стеження і прослуховування. Біля порогу під плінтусом виявив мініатюрну камеру, мікрофон і антену для передачі даних на відстані.

Вздовж кабінету  за плінтусом було заховано і протягнуто проводи для живлення спецобладнання. Все, що записував "жучок" фіксувалося на карту пам’яті mikro-SD, а також передавалося безпроводовим зв’язком на приймач біля інтернет-роутера. Вже звідси пряма трансляція з кабінету державного службовця транслювалася через мережу інтернет у невідомому напрямку. 

Аби зафіксувати факт незаконного використання спеціальних технічних засобів для стеження за державним службовцем у робочому кабінеті Петро Кузьма викликав поліцію та співробітників служби безпеки України. Поліцейські оперативно прибули на місце і в поясненні зафіксували факт використання протизаконного стеження. Співробітники СБУ, які прибули на місце, попередньо заявили – обладнання, яке виявив Петро Кузьма є незаконним засобом стеження. Хто і як використовував його – буде зрозуміло після проведення відповідних експертиз та досліджень.

Керівник Тернопільського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції Тернопільської області заявляє – ключі від кабінету є лише у нього. То ж аби вмонтувати спецобладнання зловмисник незаконно проникнув у службовий кабінет. Згідно закону особа чи група осіб, які влаштували прослуховування держслужбовця, свідомо порушили статтю 359-ту Кримінального кодексу України. 

За даним фактом начальником відділу написано заяви про вчинення злочину до Національної поліції та СБУ, за ознаками ст. 359 КК України. Дане обладнання вилучене СБУ України у Тернопільській області.

 У службовому кабінеті тернопільського чиновника велася прихована відеозйомка (ФОТО), фото-1  У службовому кабінеті тернопільського чиновника велася прихована відеозйомка (ФОТО), фото-2  У службовому кабінеті тернопільського чиновника велася прихована відеозйомка (ФОТО), фото-3  У службовому кабінеті тернопільського чиновника велася прихована відеозйомка (ФОТО), фото-4
Чиновник прослуховування відеозйомка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі