До уваги тернополян: Польща заблокує пропуск автотранспорту на кордоні з Україною

З 12 по 14 січня 2019 року відбудеться припинення митного оформлення машин польською стороною на кордоні з Україною.

Про це у прес-службі Державної фіскальної служби попереджають автоперевізників. Відзначається, що виникнення такої ситуації пов'язано з тимчасовим відключенням електронних сервісів.

"Згідно з інформацією, отриманою від митних органів Республіки Польща, починаючи з 21:00 12 січня по 03:00 14 січня, у пунктах пропуску "Шегині–Медика", "Краковець–Корчова" та "Рава-Руська–Хребенне" будуть недоступні окремі електронні сервіси, зокрема, e-Klient, e-Winoski, e-Zefir, e-Zabezpieczenia, e-Booking TRUCK, e-Tranzyt, e-Itrastat, e-ICS, e-Przewoz (SENT), EMCS PL2, e-Export, e-Import, e-Status, у зв’язку з чим польською стороною не здійснюватиметься оформлення та пропуск вантажних автомобілів з товарами в обох напрямках", – повідомляють митники.

Автоперевізників просять вибрати альтернативні маршрути перетину державного кордону.

Як інформує "Today", у зв’язку з очікуваним різким збільшенням іноземних черг на українсько-польському кордоні в період різдвяних свят генеральне консульство України в Любліні рекомендувало мандрівникам уникати подорожей автомобілями через кордон із Польщею до 15 січня.

Кордон Польща автотранспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі