• Головна
  • Тернопільський співак Віктор Павлік розповів як почувається його онкохворий син (ВІДЕО)
13:10, 14 січня 2019 р.

Тернопільський співак Віктор Павлік розповів як почувається його онкохворий син (ВІДЕО)

Український співак Віктор Павлік, син якого вже близько чотирьох місяців бореться з саркомою хребців, розповів про теперішній стан Павла.

Артист у сюжеті "Сніданку з 1+1" зазначив, що стан 19-річного сина, якому була проведена операція в інституті нейрохірургії,  вже кращий. 

"Дякую всім людям, які молилися, які підтримували, ми лікуємося у нас все йде на покращення, аналізи все краще і краще. Проходимо хіміотерапію. Слава Богу за все, дуже відчувається Ваша підтримка", - повідомив співак.

Зауважимо, що подальше лікування планувалося в Ізраїлі, але Павло категорично був проти їхати за кордон, тому зараз перебуває в Києві в інституті онкології. Завдяки небайдужості та підтримці людей, сім'я має можливість продовжувати лікування, хоч Павлік вже і припинив збір коштів. 

"Як кажуть не май 100 рублів, а май 100 друзів і в даному випадку я думаю, що те що в мене є стільки друзів по всій планеті по всій землі – це є дуже-дуже приємно. Спасибі Вам велике. Будьте благословенні і слава Богу, слава Україні", - додав виконавець. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #віктор #павлік #хвороба #син #саркома #лікування

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
Оголошення
live comments feed...