У Тернополі розпочали роботу інспектори з паркування

Однак, як повідомили в Управлінні муніципальної інспекції, на жодного водія-порушника постанов про адміністративні правопорушення щодо порушень правил дорожнього руху не виписали.

"Поки що вони розпочинають роботу з профілактичних повідомлень для водіїв, та щойно отримають доступ до бази даних реєстрації автомобілів, одразу виписуватимуть постанови", зазначають в муніципальній поліції.

З 9 по 11 січня інспектори з паркування роздавали водіям-порушникам інформаційні повідомлення та провели з ними профілактичні бесіди.

Нагадаємо, що у Тернополі облаштують арештмайданчика, на якому тимчасово зберігатимуться евакуйовані автомобілі.

Він буде знаходитися на вул. Бережанській, на земельній ділянці площею 3,2 га.

На цій території вже у 2019 році будуть проведені роботи з огородження, освітлення, встановлення відеонагляду та влаштування пунктів охорони.

Після цього інспектори з паркування розпочнуть у Тернополі евакуацію автомобілів, що припарковані з порушенням правил дорожнього руху та створюють суттєві перешкоди для руху інших транспортних засобів.

Інформація про евакуйовані на території міста автомобілі буде розміщуватися на сайті Тернопільської міської ради https://rada.te.ua/ у спеціально створеній рубриці.

Тернопіль інспектор паркування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі