Чиновники не можуть конкретно сказати, коли у Тернополі постане скандальний пам’ятник, який мали відкрити минулого року

Чиновники не можуть конкретно сказати, коли у Тернополі постане скандальний пам’ятник, який мали відкрити минулого року, Дмитро Бондаренко

Встановлювати пам'ятник вчителю біля на Грушевського почали на початку грудня 2018-ого року. Спершу проект планували реалізувати до кінця 2018-ого року. Але станом на 16 січня ще не готові основні елементи пам'ятника, пише 20 хвилин.

Проект "Пам'ятник вчителю" реалізується за рахунок коштів міського бюджету в рамках “Громадського бюджету 2018” у сумі 999 800 грн та коштів меценатів. 

Як зазначала раніше начальник управління Ольга Похиляк, проект мав бути завершений до кінця 2018 року. Зараз пам'ятник вчителю - звичайна металічна арка зі сходами.

Біля конструкції немає жодної вказівки на те, що це за фігура. Але це не кінцевий варіант пам'ятника. 

- Звісно, що це ще не все. Ще мають бути основні фігури - три покоління учнів, - розповідає заступник міського голови Леонід Бицюра. - Кожна з цих фігур матиме своє місце. Їх роблять майстри з Києва. Це дуже філігранна робота і вони по-мало її виконують. Там багато дрібних деталей.

Основні фігури для пам'ятника вчителю виготовляють із бронзи. Коли пам'ятник буде повністю готовим поки невідомо.  

Чиновники не можуть конкретно сказати, коли у Тернополі постане скандальний пам’ятник, який мали відкрити минулого року, фото-1
пам’ятник вчителю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі