На Тернопільщині школа потрапила у гучний скандал (ВІДЕО)

Пікети, бойкоти, судові процеси - єдину школу Почаєва на Тернопільщині лихоманить уже рік. Затяжна війна батьків з директоркою закінчилася її звільненням.

Жінка вважає, що її позбавили посади безпідставно, і у суді вимагає поновлення на роботі і півмільйонної компенсації. Батьки тепер їздять пікетувати райсуд, мов на роботу.

"До дітей казала: ви дурні діти дурних батьків".- Розповідає одна із матерів Іванна Петрук. -"До батьків казала: ви тут ніхто".

Сім років директорського свавілля і доведення школи ледь не до цілковитої руйнації,- скаржаться мами. Тривалий капремонт закінчився початком нового ремонту. Бо стало ще гірше, ніж було.

"Куди ділися всі перераховані кошти?"- Запитує матір Дарія Корданюк.- "Настільки зруйнована школа... Де дівся ліс? Балки пропали!"

Після численних скарг батьків директорку школи звільнили. Але тепер вже вона звернулася до суду з вимогою поновити її на посаді. Щоправда, на засідання суду вона не приходить, її позицію відстоюють адвокати через відеозв'язок.

"Я абсолютно проти тої догани".- Пояснює телефонним дзвінком колишня директорка Варвара Кухаревич. - "Тому що за сім років я мала дванадцять похвальних грамот... Тому я вважаю, що ця догана фіктивна і сфабрикована".

Детальніше у відео "ТСН".

Скандал школа директор Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі