У Тернополі на критих кортах вперше відбулись Всеукраїнські змагання з тенісу (ФОТО)

У Тернополі на критих кортах у парку Національного Відродження відбулись змагання Всеукраїнського рівня - "Кубок клубу "Masters T (вікенд-турнір)". 

30 спортсменів з дев'яти міст Західної України віком від 10 до 12 років на трьох кортах змагались протягом двох днів 19 та 20 січня. Юні тенісисти з Тернополя, Львова, Хмельницького, Чернівців, Кам'янець-Подільського, з міста Рівне, Мамаївці, Івано-Франківська, Коломиї вперше зібрались на змагання такого рівня у нашому місті.

За умовами турніру на змаганнях могли бути зареєстровані не більше 32 спортсменів (16 хлопців і 16 дівчат). Головний суддя змагань Наталя Вілігорська приїхала з міста Чернівці.

Головні кубки турніру та перші місця за результатами двох днів змагань вибороли:

І місце: Рената Огниста (м. Львів) та Дмитро Втерковський (м. Івано-Франківськ),

ІІ місце: Олександр Дида (м. Львів), Анна Клімова (м. Хмельницький),

ІІІ місце: Юліана Шило (м. Тернопіль), Данилишин Ярема (м. Коломия).

"Такі турніри доводять, що рівень нашого тенісу у Тернополі буде рости, адже найсильніші спортсмени будуть гостями і на наших кортах. Федерація Тенісу України надала нам дозвіл на проведення змагань такого рівня - турніру другої категорії, надалі у перспективі у нашому місті будуть проводитись і турніри першої категорії", - зазначає тренер ФТУ Остап Гевко, - "радує, що, навіть, рік не пройшов з часу відкриття критих кортів, а ми вже можемо запрошувати до нас на змагання високого рівня. Наступний турнір буде серед дітей 8-10 років, відбудеться 2 та 3 лютого. Ми з командою юних тенісистів "Тернопільські монстрики" намагаємось завжди відвідувати турніри, які проводять клуби у других містах, відтепер можу казати "Запрошуємо до нас!" і це круто!"

Як повідомляє "TeNews", змагання "Кубок клубу "Masters T (вікенд-турнір)" відбулись за підтримки "Федерації Тенісу України", "Сampa", "Мерседес", офіційний м'яч турніру - Wilson.

У Тернополі на критих кортах вперше відбулись Всеукраїнські змагання з тенісу (ФОТО), фото-1 У Тернополі на критих кортах вперше відбулись Всеукраїнські змагання з тенісу (ФОТО), фото-2 У Тернополі на критих кортах вперше відбулись Всеукраїнські змагання з тенісу (ФОТО), фото-3 У Тернополі на критих кортах вперше відбулись Всеукраїнські змагання з тенісу (ФОТО), фото-4 У Тернополі на критих кортах вперше відбулись Всеукраїнські змагання з тенісу (ФОТО), фото-5
Криті корти змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі