• Головна
  • На Тернопільщині браконьєри загубили зброю, коли втікали від інспекторів
11:27, 21 січня 2019 р.

На Тернопільщині браконьєри загубили зброю, коли втікали від інспекторів

На Тернопільщині браконьєри, втікаючи від екологічних інспекторів, загубили дві мисливські рушниці.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Тернопільській області.

Факт незаконного полювання виявили на території Підволочиського району, поблизу природного заповідника «Медобори».

«Затримати порушників не вдалось, проте, при їх переслідуванні знайдено дві мисливські гладкоствольні рушниці»,  - повідомили  інспекції.

Зброю передали в Тернопільський відділ поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #зброя #браконьєри

Коментарі

ТОП новини
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
Оголошення
live comments feed...